Дорогі друзі! Дякуємо, що ви відвідали  наш сайт. Ми раді вітати всіх друзів нашого дитячого садка! Наших дорогих малят, їх мамусь та татусів, бабусь і дідусів – всіх, хто належить до нашої великої родини!

Ми зробили все, для того щоб Ви могли отримати всю необхідну  Вам  інформацію.

29 січ. 2020
"Вечорниці"
29. 01. 2020р відбулись українські вечорниці. Приймали участь в розвазі діти старшої групи під керівництвом вихователя Лисенко Л.М. та музичного керівника Дьяченко Н.Л. Під веселу українську музику дівчатка та хлопчики співали жартівливі пісні, виконували таночки, змагались між собою. Закінчилась розвага пригощанням варениками з узваром.
14 січ. 2020
Як вихованці щедрували.
14.01.2020р. діти усіх вікових груп уміло щедрували, співали новорічних пісень. У своїх виступах-привітаннях бажали і здоров’я, і достатку, і всіляких гараздів. Співали різдвяні пісні – щедрівки, які величають господаря і членів його родини, бажають здоров’я, багатого врожаю, добробуту, приплоду худоби, тощо. Та як годиться за звичаєм, дітей обдарували фруктами та солодощами.
11 січ. 2020
Психолого - педагогічне заняття.
07.02.2020 практичний психолог Лазько Т.В. провела з вихователями психолого-педагогічне заняття «Збереження психологічного здоров’я». Педагоги з’ясовували чинники стресу, що впливають на психологічне здоров’я людини, ознайомились з поведінковими способами боротьби зі стресовою напруженістю, техніками швидкої антистресової допомоги.