Про заклад

Заклад дошкільної освіти № 2 "Кузнечик" працює з 1987 року.

Ми розташовані в мальовничому місці, в зеленій зоні.

Велика увага приділяється озелененню території закладу, створенню комфортного середовища для перебування вихованців на вулиці.
На більшій частині території розташовані клумби, газони, дерева та кущі.
Заслуговує уваги доцільне розташування зелених насаджень як на території закладу, так і на групових ділянках, постійне оновлення квітників.

Кожна група має ізольований ігровий майданчик з тіньовими навісами.
На території закладу розміщені спортивний майданчик, ігрове футбольне поле.
У приміщеннях ДНЗ витримано естетичний стиль оформлення, інтер’єр підібрано з урахуванням сучасного дизайну, обладнання та меблі розташовані зручно та доцільно.
Групові кімнати оснащені відповідно віку дітей.

Заслуговує увагу робота щодо створення індивідуального стилю групи.
Усі групи мають: музичні куточки, куточки книги, організовані зони для розвитку інтелектуальної діяльності, дрібної моторики рук.
Створені умови впливу на дитячу особистість – творча гра (сюжетно-рольова, конструкторсько-будівельна, театралізація, драматизація), куточки самостійної художньої діяльності.
Також організовано осередки для ознайомлення вихованців з національними традиціями українського народу, підібрані дидактичні ігри з народознавства.
В усіх групах в наявності набори предметів та інструментів для виконання дітьми трудових дій: для господарчо – побутової праці, для чергування по їдальні,  для ручної праці, для роботи в куточку природи.

Гармонія інтер’єру, наявність сучасного обладнання, дотримання основ кольору та композиції в оформлені груп надає комфорту нашим дітям під час перебування їх в нашому дитячому закладі.
У дошкільному закладі створені умови для забезпечення різних напрямів роботи освітньої діяльності.
Спортивна зала оснащена необхідним обладнанням: гімнастичні стінки, канати, ребристі дошки, батут, тощо. Для виконання вправ використовуються яскраві атрибути (м’ячі, стрічки, обручі та інше). Має місце як традиційне, так і нетрадиційне обладнання.

Музична зала  світла,  естетично оформлена,  оснащена сучасними технічними засобами.
Театралізовані дійства, які насичені атрибутикою та яскравими костюмами, викликають у дітей позитивні емоції, сприяють естетичному розвитку, збагачують новими враженнями. Під час виступів діти найкраще розкривають свої музичні здібності, активно виявляють ініціативу щодо участі у проведенні театралізованих свят і вистав, узгоджують свої дії з діями інших дітей і дорослих, радіють власним музичним успіхам, отримують задоволення від спільного переживання культурно- мистецьких подій.